Yazar Admin 25 gün önce

Tron Mainnet Sayesinde 10.000 İşlem Yapacak

Tron Mainnet Sayesinde 10.000 İşlem Yapacak

TRON Mainnet Lansman beklentisi, son piyasa dalgalanmalarından en az etkilenen kripto olmasına neden oldu. TRON’da beklentiler oldukça yüksek, 2 gündür alış emrileri kısmen zayıflasada, 31 Mayıs’a kadar ve piyasaların toparlanması ile en yüksek TRX fiyatlarını görmek sürpriz olmayacak.

Mainnet İle Elde Edilecek Avantajlar
TRON TestNet bildiğiniz gibi 31 Martta gerçekleşmişti, TRON Vakfı o tarihten beri Periscope üzerinden canlı yayın yaparak topluluğu sıcak tutmaya çalıştı ve bunda da oldukça başarılı oldu. Bitcoin’deki son dalgalanma ile TRX etrafındaki heyecan azalsada 31 Mayısa kadar TRX fiyatının hiç görmediğimiz rakamlara ulaşması sürpriz olmayacak. Yatırımcı topluluğunun doğru kâr realizasyonları için destek ve direnç noktalarına dikkat etmesinde fayda var.

TRON CEO’su Justin Sun en son periscope canlı yayınında soruları cevapladı, en dikkat çeken noktanın TRX’deki işlem hızı olduğunu söylemek abartılı olmaz. TRON midium hesabından detaylara bakmanızı öneriyoruz. 31 Mayıs TRON Mainnet lansmanı ile işlem hızı saniyede (TPS)  10.000 işleme çıkacak. Q2 yayına girecek Mainnet sadece işlem hızlarında değil, Ethereum akıllı sözleşmelerinde ortaya çıkan güvenlik sorunları nedeniyle, TRX kullanıcılarına ait fonların zarar görmememsi için özellikle güvenliğe odaklanacağı açıklandı. TRON vakfı Ethereum’dakine benzer bir sorunla karşılaşmak istemiyor.

TRON Q3’te üçüncü taraf uygulamalarını tamamen desteklemeye ve yüksek performansa zaman ayırcak. Yılın son çeyreğinde ise blockchain arası iletişim ve gizliliğe odaklanacak.

Yılın son çeyreğinde, Tron Ağı zincirler arası iletişim ve gizlilik korumasına odaklanacak.

TRX’in 24 saatlik artışına bakıldığında yaklaşık olarak 0.08 dolar seviyelerinde işlem görüyor. TRX’in 0.1 dolara ulaşması çok zor olmayacağa benziyor.
ÖNEMLİ HATIRLATMA:  31 Mayıs Mainnet yayınına kadar TRX tokenleri Borsa cüzdanlarında tutulacak 2 Haziran tarihide dahil  daha sonraki transferler geçerli sayılmayacak. Ana ağa geçiş 21 Haziran itibari ile tamamlanmış olacak 26. Nisanda ise süper temsilciler seçimi yapılacakYorum yaz