Yazar Admin 46 gün önce

Ripple ve Coinbase İlişkisinde Neler Oluyor

Ripple ve Coinbase İlişkisinde Neler Oluyor

Eğer bir Ripple yatırımcısıysanız ve XRP’nin Coinbase üzerinde listelenmesini merakla bekliyorsanız sizin için önemli bir gelişme var. Ripple’ın CEO’su Garlinghouse ve ekibi, bunun için uğraşıyor.

Bloomberg’in haberine göre uluslararası ödemeler şirketi Ripple, XRP’nin ABD’nin büyük kripto para borsalarında listelenmesi için milyonlarca dolar ödemeye razı. Bloomberg’in haberinde, Ripple’ın Gemini ile Coinbase’e XRP’yi listelemeleri için birtakım “mali teşvikler” sunduğu bildirildi.

100 Milyon Dolarlık Borç

Gemini’ye 2017’nin üçüncü çeyreğinde XRP‘yi listelemeleri için 1 milyon doların yeterli olup olmadığını soran Ripple yöneticileri, daha sonra geçen sonbaharda Coinbase ile yapılan görüşmelerde XRP’nin fiyatlanmasının ardından geri ödeyecekleri 100 milyon dolarlık bir borç teklif etti. Ancak her iki platform da Ripple’ın bu önerisini reddetti.

Bu arada borsaların bir kripto parayı listelemek için para almaları alışılmadık bir durum değil. Autonomous Next tarafından yapılan bir araştırmaya göre yüksek hacimli platformlar, kripto paralarını listelemek isteyen kuruculardan genellikle 1 ila 3 milyon dolar arasında para talep ediyor.Yorum yaz