Yazar Admin 42 gün önce

Kripto Para Madencilik Otelini Biliyor Muydunuz

Kripto Para Madencilik Otelini Biliyor Muydunuz

Kripto para madencilik oteli Belarus’da ( Beyaz Rusya) hizmete açıldı. Evinizde kripto para madenciliği yapmak istiyorsunuz. Makinaların evinizi işgal etmesine hazır mısınız? Ya gürültüye dayanabilecek misiniz? Sanırım cevap hayır. Belarusta bu sorunlara katlanmayanlar için Lida şehrinde özel otel açıldı. Şaşırdınız değil mi?

5 Yıldızlı Otel Konforunda Madencilik Oteli
Kripto para madencilik oteli tamamen  mining için tasarlanmış,  donanım sistemlerinin tamamını sağlıyor. Madencilik oteli tamamen yasal, ister  bireysel  isterseniz şirket sahibi olun farketmiyor.

Bu ilginizi çektiyse, madencilik için kiralayabilirsiniz yapmanız gereken tek şey gerekli donanımlar için bir bütçe ayırmanız.

Peki,  evinizde değilde bir otelde madencilik yapmanın ne gibi avantajı olabilir? Öncelikle, Şirket ekipmanların sorunsuz çalışmasını ve  teknik desteği garanti ediyor. Dışarda işiniz mi var!!! video sistemiyle madenciliği takip etmeniz için gerekli altyapı kurulmuş. Otelde , nem ve soğutma sistemleri tabiki unutulmamış,

Tabi en önemli konulardan biride güvenlik o da unutulmamış. Otel, hırsızlığa, yangına, sele ve karşılaşabileceğiniz diğer acil durumlara karşı ekipmanlarınızı sigortalıyor

Otel, toplam 2.250 metrekarelik bir alana kurulmuş. Kendi evinizde asla elde edemeyeceğiniz bir enerjiye sahipsiniz çünkü 1,2 megavatlık enerji hizmetinizde. Güzel haber şu Belarus‘ta kripto para madencileri gelir vergisine tabi değildir. Herhangi bir izin  kayıt veya diğer evrak işlemlerine gerek yok. Bağımsız bir madenci olmanız yeterli.

Belarusta Kripto para, ICO ve diğer ilgili konuları içeren düzenlemelerler yapıldığından dolayı   sektörle ilgili faaliyetler artık yasal. Bu nedenle madencilik oteli iyi bir fikirde olabilir. siz ne dersiniz?

Madencilik Otelinin Sunduklarını Özetleyelim

  1.  24 saat güvenlik
  2. Ekipmanların uygun şekilde yerleştirilmesi.
  3. Güç ekipmanının kesintisiz çalışmasını
  4. Her bir ekipmanın, çıkış voltajını sürekli  izlenmesi ve gerektiğinde optimum değerleri ayarlayan bir voltaj regülatörü
  5. Yüksek hızlı internet ve havalandırma sistemi
  6. Tesisin yetkisiz erişime karşı güvenliğini ve korunmasını sağlamak: Bölgede günün her saati koruma bulundurmak ve video gözetimi.
  7. Lida şehrinde kalmayacaksanız,  kırsal alanda yasal adres alma imkanı
  8. Avrupa Birliği yakın konum Litvanya 90 km ve Polonya 150 km.


Yorum yaz