Yazar Admin 25 gün önce

Dominos ve Pizza Hut Bitcoin Kabul Ediyor

Dominos ve Pizza Hut Bitcoin Kabul Ediyor

Büyük haber, değil mi? Tamam, aslında bunun denemesi, beş yıl önce 2013 yılında gerçekleşmişti. Artık işler oturmuş gözüküyor. Şu an Bitcoinizi kullanarak Dominos ve Pizza Hut mağazalarında pizzalarınızı satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? Aslında, pizzalarınızı 50 farklı kripto parayla satın alabilirsiniz!
Tüm yapmanız gereken öncelikle uygulamayı indirmek . Bunun için playstore, apple store yada www.pizzaforcoins.com adresini ziyaret etmeniz gerekir.

Uygulama, pizza satın almak için inanılmaz bir platform. PizzaForCoins sayesinde en sevdiğiniz pizza çeşitlerini artık kripto paranızla ödeyebilirsiniz. Yakınlarda bir zincir pizza restoranı varsa, sizin için crypto-pizza siparişini daha da kolaylaştıracaktır.


Tek yapmanız gereken web sitesine açmak, adresinizi girmek, favori mağazayı seçmek..web sitesi sizi güncel bir menüye götürecektir. Menülerdeki üruünlerin fiyatları BTC olarak görüntüleniyor.

An itibariyle, İngiltere’deki büyük bir Dominos Pizza’sı 0.002000BTC’dir.

Web sitesi, siparişinizi sizin için akıllıca düzenler ve ardından güncel para birimine çevirir. Bu nedenle restoranın herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur, siparişinizi girmeniz ve teslimat için adresi göndermeniz yeterlidir. Siparişinizi çevrimiçi olarak girin ve seçtiğiniz herhangi bir kripto para birimiyle ödeme yapın (seçeneğinizin desteklendiği varsayılarak). Hemen hemen büyuük kripto para birimlerinin hepsi desteklenmektedir.

Teknoloji harika değil mi?
Bu öncelikle, para bozdurmak için kriptoborsası-banka hesabına havale gibi ekstra zamana mal olan yüklerden kurtulmanın harika bir yoludur.

Bu hizmet, bir süredir var. Çok abartmaya gerek yok çünkü gördüklerimiz göreceklerimizin bir işareti. Kriptoparasını harcayacak yeni yollar bulmak isteyen kripto yatırımcılar için ekstra bir seçenek sunuyor. Evet çığır açan bir sistem değil ancak gelecek daha yeni başlıyor.

Açıkçası, bu hizmet sadece çevrimiçi alışverişlerde geçerli, zincir restoranlarine birine gidip orada şu an kriptoparayla doğrudan ödeme yapamazsınız. Belki de bayi olan işletmelerde farklı şeyler olabilir, çünkü daha bağımsız işletmeler prosedürlere pek takılmazlar.Yorum yaz