Yazar Alparslan Vural 27 gün önce

Bu Altcoinlere Dikkat Servet Vaad Ediyor

Bu Altcoinlere Dikkat Servet Vaad Ediyor

Yatırımcıların en sevdiği şeylerden biri coinmarketcap’da kripto paraları listelemek ve 1500’den fazla kripto para arasındaki mücevheri tespit etmeye çalışmak. Bu yazımızda size gelecek vadeden coin’lerin  arasından 3 tanesini tanıtacağız.

Bu konuda başarılı olan yatırımcılar bu tip coinlere yatırım yaparak büyük kazançlar elde ederler. Bu aramalar sonrasında bu tip coinleri daha detaylı incelemek için önce proje dosyasına bakılır. Eğer tatmin edici bir proje dosyası varsa bunlardan bir miktar alınır ve sanki hayatın buna bağlıymış gibi HODL edilir. Çünkü bu projelerin tokenları gelecek vadeden coin olarak değerlendirilir.

Bu yazımızda bu şekilde gelecek vadeden coinler arasından 3 kripto paradan bahsediyor olacağız. Bu tokenlar vadettiği ürünleri sunabileceği konusunda umut veren projeler olarak öne çıkıyor. Her biri gerçek bir problemi çözmeye talip olan bu projeler daha  şimdiden kendilerini  göstermeye başlamış olan projeler.

Zilliqa (ZIL) 

Bu proje kripto para sektörünün en önemli sorunlarından biri olan ve Ethereum’un geleceğinin sorgulanmasına neden olan güvenlik, ölçeklenebilirlik ve hız sorunlarına çözüm olarak geliştiriliyor. Zilllaqa devrimsel bir konsept olan Sharding (her biri işlevsel parçalara bölünme) metoduyla çalışıyor. Sharding metoduyla madencilik networkü küçük parçalara bölünüyor ve paralel olarak işlemleri gerçekleştiriyor. Shard büyüdükçe platformun işlem kapasitesi de artıyor. Platform bunun dışında devrimsel bir programlama dili olan Scilla kullanıyor. Bu dil geliştiriciler arasında kullanımı kolay ve güvenli bir dil olarak tanımlanıyor.

ZIL şu anda 0,096 Dolardan işlem görüyor. Zilliqa bu yılında sonunda mainnet yayınlandığında fiyatında büyük bir kırılma gerçekleşebilecek bir proje olarak öne çıkıyor.

Crypterium (CRPT)

Bu eşsiz bir token ve kripto para projesi. Bu token şu anda Android ve ios’da yayında olan uygulamayı kullanmak için de gerekli. Bu uygulamalarda yapılan her bir işlem için bir miktar CRPT tokenı yakılıyor. Böylece toplam arz miktarı azalıyor. Projenin temel amacı kripto paralarla ürün ve hizmet satın almak için satış noktası olarak konumlanmak. Bu kadar önemli bir alanda çözüm getirmek üzere yola çıkan CRPT gelecek vadeden coin olarak görülüyor.

CRPT tokenı şu anda 0,79 Dolar değerden işlem görüyor ve coinmarketcap’de 206. sırada yer alıyor.

Nem (XEM)
NEM aslında bilinen ve dikkat çeken bir kripto para. XEM arkada hummalı çalışmaların devam ettiği sessiz sedasız ilerleyen büyük bir proje. NEM projesi kripto paraların kullanılabileceği bir satış noktası olarak konumlanmak için büyük potansiyele sahip.

XEM bugünlerde en fazla artış yapan ve çıkışıyla dikkat çeken bir proje. Projenin arkasında güçlü bir ekip var. XEM ile ilgili takvim ve gelişmeleri sitemizdeki takvim bölümünde takip edebilirsiniz.

HOLD edilecek kripto paralar
Sonuç olarak baktığınızda bir çok kripto para var. Uzmanların genel görüşü bugün var olanların büyük çoğunluğu tamamen başarısız olacak ve gelecekte hiç var olmayacaklar. Bunların bazıları ise büyük gelecek vadeden coin olarak dikkat çekiyor. Eğer biraz dikkatli bir araştırma yapılsa ve bazı potansiyel projelere sadece HOLD mantığıyla uzun vadeli yatırımlar yapılırsa büyük kazançlar elde edilebilir. Tabi burada bahsedilen toplam fonumuzun sadece 5-10 da biri. Bu yada benzeri tokenları almak ve 2-3 sene unutmak. Çünkü bu projeler gerçek bir probleme çözüm bulmak üzere yola çıkmış iyi fonlanmış ve arkasında sağlam ekipler olan projeler.Yorum yaz