Yazar Admin 33 gün önce

Bitcoin Cash den Büyük Çıkış Bekleniyor

Bitcoin Cash den Büyük Çıkış Bekleniyor

Bitcoin’in çıkışı sonrası hemen hemen tüm kripto paralara bahar geldi ve her taraf yemyeşil bir renge büründü. Önemli kripto para yatırımcılarından BKCM Bitcoin’in artışı sonrası son zamanlardan değeri iyice düşün Bitcoin Cash’de büyük bir yükselme bekliyor. 
Bugünlerde yatırımcılar oldukça kararsız. Kazanıyorlar fakat daha çok kazandıranı görünce bir pişmanlık hissediliyor. Yatırımcıların bu noktada temel yatırım prensiplerini dikkate alması gerekiyor. Bunlardan biri de yatırımının çoğunluğunu sağlam projelere ve kripto paralara yatırmak. Bu kripto paralardan biri de Bitcoin Cash.

Yatırım firması BKCM’nin kurucusu Brian Kelly, CNBC’ye verdiği röportajda teknik göstergelerin Bitcoin Cash’de büyük bir çıkışa işaret ettiğini söyledi. Gerçekten de son günlerde Bitcoin Cash’de ciddi bir hareketlenme sonrası en fazla artan altcoinlerden biri olarak tam %16 artış gösterdi. 

Kelly bu konuda 3 noktaya parmak basıyor;

BCH’nin Monty Piton Bölgesin’de oldunu söylüyor. Kelly’ye göre Bitcoin Cash bir filmde ölüme terkedilmiş kahramanlardan biri gibi, yaralanmış, ezilmiş fakat halen nefes alıyor ve bir çook şeyi değiştirebilecek bir potansiyele sahip.
Ufukta ”Potansiyel bir patlama” görünüyor
Hacim artıyor
Kelly demek istediğini tam olarak anlatmak için 2017 Aralık ayından bu yana uzun dönemli Bitcoin Cash grafiğini kullandı. 790 Dolar destek noktasıyken şu anda direnç noktası olmuş durumda. Buranın kırılması büyük bir patlama getirecektir diyor.

Bu arada kısa vadeli grafiklerde BCH’nin yılın başından bu güne kadarki düşüş trendindeki hacimlerini değerlendirdiğinde üçgen şekilde güçlü bir hacmin geldiğini gösteriyor.

”Bunlar yatırımcıların ilk bakması gereken şeyler, bunlara bakınca diyebilirim ki, burada bir şeyler değişiyor olabilir. Eğer burada bir kırılma yapabilirse daha yüksek zirveleri göreceğiz.”

Yakın zamanda Kelly Bitcoin ile ilgili CNBC’ye verdiği röportajda Bitcoin’in 2018 yılında yeni rekorlar kıracağını söylemişti.BCH ile ilgili de aynı konuyu belirtel Kelly Bitcoin Cash’de bir patlama olması konusunda;

”Bunun için Bitcoin’in çıkışına devam etmesi gerek.”

diyor.

Bugünlerde Bitcoin’in çıkışı üzerinde etkili olan bir diğer konu New York baş savcısının kripto para borsaları ile ilgili bilgi talep etmesi olmuştu. Kelly’ye göre bu durgunlaşma sadece büyük sıçrama öncesi bir pazar refleksi.Yorum yaz